Puulaaki

20. lokakuuta 2015.

Otteluohjelman saat näkyviin klikkaamalla Otteluohjelma -linkkiä.

Otteluohjelma
 
 
24.10.15
Nälkämaan Kotkat    4 – 7    HT Varma
Lätkäjätkät    2 – 3    Sotkamo Hockey
HT Varma    2 – 0    KHT
Nälkämaan Kotkat    2 – 6    Paltamon Puumat
Bad Boys HT    5 – 9    Lätkäjätkät
Sotkamo Hockey    7 – 5    Team Try & Out
KHT    0 – 6    Paltamon Puumat
Team Try & Out    9 – 5    Bad Boys HT

07.11.15
HT Varma    0 – 8    Paltamon Puumat
Team Try & Out    6 – 5    KHT
Lätkäjätkät    2 – 4    Nälkämaan Kotkat
Bad Boys HT    3 – 1    Sotkamo Hockey
Team Try & Out    5 – 2    Paltamon Puumat
KHT    1 – 7    Lätkäjätkät
Sotkamo Hockey    4 – 6    HT Varma
Nälkämaan Kotkat    5 – 4    Bad Boys HT

21.11.15
Sotkamo Hockey    7 – 2    KHT
Nälkämaan Kotkat    1 – 3    Team Try & Out
Bad Boys HT    3 – 4    HT Varma
Sotkamo Hockey    5 – 2    Paltamon Puumat
Team Try & Out    3 – 2    Lätkäjätkät
Paltamon Puumat    6 – 0    Bad Boys HT
KHT    8 – 4    Nälkämaan Kotkat
Lätkäjätkät    5 – 5    HT Varma
 
05.12.15
Lätkäjätkät    6 – 4    Paltamon Puumat
Sotkamo Hockey    6 – 2    Nälkämaan Kotkat
HT Varma    0 – 5    Team Try & Out
Bad Boys HT    1 – 11    KHT
Paltamon Puumat    3 – 6    Nälkämaan Kotkat
KHT    5 – 3    HT Varma
Sotkamo Hockey    3 – 1    Lätkäjätkät
Bad Boys HT    3 – 6     Team Try & Out
 
09.01.16
Lätkäjätkät     6 – 4    Bad Boys HT
Team Try & Out    2 – 2    Sotkamo Hockey
Paltamon Puumat    4 – 2    KHT
HT Varma    1 – 7    Nälkämaan Kotkat
Sotkamo Hockey    3 – 3    Bad Boys HT
Nälkämaan Kotkat    6 – 3    Lätkäjätkät
KHT    3 – 7    Team Try & Out
Paltamon Puumat    13 – 2    HT Varma
 
30.01.16
HT Varma    7 – 5    Bad Boys HT
Lätkäjätkät    7 – 2    KHT
HT Varma    3 – 3    Sotkamo Hockey
Paltamon Puumat    6 – 4    Team Try & Out
Bad Boys HT    3 – 9    Nälkämaan Kotkat
KHT    5 – 2    Sotkamo Hockey
Team Try & Out    8 – 2    Nälkämaan Kotkat
Paltamon Puumat    3 – 4    Lätkäjätkät
 
06.02.16
Paltamon Puumat    5 – 3    Sotkamo Hockey
Nälkämaan Kotkat    5 – 2    KHT
HT Varma    2 – 9    Lätkäjätkät
Bad Boys HT    0 – 8    Paltamon Puumat
Nälkämaan Kotkat    7 – 0    Sotkamo Hockey
Lätkäjätkät    2 – 3    Team Try & Out
KHT    2 – 7    Bad Boys HT
Team Try & Out    5 – 3    HT Varma
 
20.02.16 Puolivälierät
Team Try & Out    6 - 5    Bad Boys HT
Paltamon Puumat    6 - 1    KHT
Nälkämaan Kotkat    4 - 2    HT Varma
Lätkäjätkät    5 - 3    Sotkamo Hockey
 
12.03.16 Sijoitusottelut
10.00-10.45 1. Ristikkäisottelu: Bad Boys HT   1 – 7    Sotkamo Hockey
11.00-11.45 2. Ristikkäisottelu: KHT   1 – 2 ja    HT Varma
12.00-12.45 Sijoitusottelu 7-8 Ristikkäisotteluiden häviäjät: KHT    3 - 8    Bad Boys HT
13.00-13.45 Sijoitusottelu 5-6 Ristikkaisotteluiden voittajat: Sotkamo Hockey    6 - 4    HT Varma
 
19.03.16 Välierät ja mitalipelit
10.00-10.45 1. välierä: Team Try & Out    5 -6    Lätkäjätkät
11.00-11.45 2. välierä: Paltamon Puumat   4 - 2    Nälkämaan Kotkat
12.00-12.45 Pronssiottelu: Välierien häviäjät Team Try & Out    7 – 2    Nälkämaan Kotkat
13.00-13.45 Loppuottelu: Välierien voittajat Lätkäjätkät    4 – 5 ja    Paltamon Puumat
 
1. Paltamon Puumat
2. Lätkäjätkät
3. Team Try & Out
4. Nälkämaan Kotkat
5. Sotkamo Hockey
6. HT Varma
7. Bad Boys HT
8. KHT
Puulaakin runkosarjan sarjataulukko